Škola modelingu – modelingová školička

O co jde?

Modelingová školička (pro děti 6 až 11 let) a Škola modelingu (pro teenegery ve věku 12 až 15let) jsou jedinečnými kroužky pro Vaše ratolesti. Jedná se o netradiční pohybovou aktivitu, při které se děti a mladí lidé učí správnému držení těla, pózování před fotaparátem a přehlídkovým choreografiím. Dále získávají možnost účastnit se módních přehlídek a reklamních castingů.

Co je cílem?

Tento projekt má ambici být společensky přínosný. Klade si za cíl smysluplným způsobem naplňovat volný čas dětí a teenegerů. Ukázat jim správný a zdravý směr v oblasti stylu, módy, kosmetiky, péče o tělo a lifestylu. Smyslem kurzu je vychovávat malé dámy a malé gentlemany, které zajímá vizuální kultura jejich okolního prostředí a krásno obecně. Umí správně držet tělo, je jim vlastní elegantní pohyp, zdravě se stravují a dodržují pitný režim. A to vše zábavnou a nenásilnou formou, která je spíš hrou než výukou. Naši absolventi se zajímají o své okolí a tříbí svou hierarchii estetických hodnot.

Kde školička probíhá?

Praha, České Budějovice, Strakonice

Přihláška:

Je Škola modelingu či Modelingová škola ten pravý kroužek pro Vaše dítě? Vyplňte přihlášku a doražte na ukázkovou hodinu. Detailní informace Vám zašleme do dvou dnů na email.

    Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

    Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Agentura Verona Veronika Poláková IČ:86918788, se sídlem Řepice 91 Strakonice 38601 (příp. jejími zaměstnanci) pro účel stanovený výše. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle §12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.