Modelingový kurz

O co jde?

Chcete být stylový? Inspirujte se od těch nejlepších. Získejte kontakty ze světa módy, showbusinessu a krásy. Naučíte se chodit na vysokých podpatcích, pečovat správně o své vlasy, tělo i pleť. Osvojíte si témata jako je udržitelnost či biokosmetika. Prožijete nezapomenutelné tři dny v luxusním hotelu s plnou penzí. Budete si plnit své sny.

Pokud je náš kurz přesně to, co potřebujete zažít (protože milujete módu, krásno a chcete do tohoto světa proniknout), ale cena kurzu je pro Vás přiliš vysoká, kontaktujte nás ohledně možnosti odpracovat si kurzovné jako modelka, hosteska, produkční či stylistka.

Přihláška:

    Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

    Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Agentura Verona Veronika Poláková IČ:86918788, se sídlem Řepice 91 Strakonice 38601 (příp. jejími zaměstnanci) pro účel stanovený výše. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle §12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.