Modelingová škola Rose Pose

Jsme modelingová škola Rose Pose pro děti 6 do 15let. Jedná se o netradiční pohybovou aktivitu, při které učíme mladé modelky a modely správnému držení těla, pózování před fotoaparátem a přehlídkovým choreografiím. Dále získávají možnost účastnit se módních přehlídek a reklamních castingů.

Co je naším cílem?

  • Smysluplně naplňovat volný čas dětí a teenegerů
  • Ukázat jim správný a zdravý směr v oblasti stylu, módy, kosmetiky a lifestylu
  • Vychovávat mladé dámy a gentlemany
  • Naučit je správnému držení těla, elegantnímu pohybu a zdravému stravování
  • Seznamovat je s osobnostmi ze světa módy a showbusinessu

Reference

Maminka Maryana – Na výuku modelingu chodí moje dcera moc ráda. Všechno, co se na hodinách učí, je pro ni velice zajímavé. V rámci kurzu se těší na focení, módní přehlídky a besedy s modelkami a módními návrhářkami. S Agenturou Verona je skvělá spolupráce i komunikace.

Maminka Sofiia – Modelingová škola Rose Pose, je nejlepší v Praze. Moje dcera a můj synovec navštěvují kroužek již druhým rokem. Jsme moc spokojeni s lektory a přístupem k výuce, Je to moderní a kvalitní náplň volného času. Zúčastnili jsme se mnoha projektů, modních přehlídek, profesionálních focení, castingů a natáčení reklamy. Naše děti jsou velmi spokojeny a já také. Rose Pose rozhodně doporučuji.

Maminka Monika – Do Agentury Verona chodíme druhým rokem s mou devítiletou dcerou Shanti .Na modelingové škole se mi líbí individuální přístup ke každému dítěti a hledání jeho potenciálu. Širokospektrá výuka od zdravé stravy až po komunikaci, možnost se setkávat s úspěšnými a zajímavými lidmi, to vše je skvělé. Tímto bych chtěla poděkovat Veronice Polákové za to, že z mé dcery začíná být malá slečna, která už se nestydí komunikovat a ráda se dozvídá nové věci a také se toho spoustu naučila. Děkuji za to, že začala zdravější stravu přijímat jako něco důležitého.Přehlídky vždy rozzáří její oči. Moc děkuji za to co děláte.

Kde výuka probíhá?

Výuka v Praze probíhá vždy jednou za 14 dní v pátek v lichý týden. Začátek je v 16:00 v Tanečním studiu Sector v rámci kavárny Vnitroblock v Tusarově 31 v Holešovicích. Jednou za pololetí probíhá focení, které může být časově náročnější. Výuka vrcholí módní přehlídkou. Modelingovou školu je možné navštěvovat také ve Strakonicích.

Kolik Modelingová škola stojí?

Cena za pololetí je 4900Kč. Pro věrné klienty máme zajímavé slevy.

Přihláška:

    Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

    Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Agentura Verona Veronika Poláková IČ:86918788, se sídlem Řepice 91 Strakonice 38601 (příp. jejími zaměstnanci) pro účel stanovený výše. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle §12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.